The Vampire Diaries
The Vampire Diaries
The Vampire Diaries
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


The Vampire Diaries- Always and Forever
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Познай от кой град е следващият потребител.
Кафене       Icon_minitimeСъб 07 Ное 2015, 06:18 by Мирослава

» Запис на герой вампир
Кафене       Icon_minitimeПет 08 Авг 2014, 21:34 by Катрин Пиърс

» Загадки :)
Кафене       Icon_minitimeПон 28 Апр 2014, 06:51 by Диана

» Подписи и Аватари
Кафене       Icon_minitimeНед 23 Фев 2014, 16:49 by WHITE ANGEL

» Епизод 5х12
Кафене       Icon_minitimeПет 31 Яну 2014, 19:07 by Катрин Пиърс

» Епизод 5x11
Кафене       Icon_minitimeПет 31 Яну 2014, 19:04 by Катрин Пиърс

» Въпроси към модераторите и администраторите на форума
Кафене       Icon_minitimeНед 19 Яну 2014, 15:38 by Аз...

» Критики и мнения за Екипа на Форума
Кафене       Icon_minitimeПон 09 Дек 2013, 17:09 by Катрин Пиърс

» Фентъзи списание
Кафене       Icon_minitimeПон 09 Дек 2013, 13:51 by Аз...

Гласувайте за нас
BGtop RealTop.net
Top posters
WHITE ANGEL
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Диана
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Катрин Пиърс
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Катерина Петрова
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Л Е Н А
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Елена Гилбърт
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Аз...
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
VampiresGirl:)
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Виктория Попова
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 
Вещица.. и половина.
Кафене       I_vote_lcapКафене       I_voting_barКафене       I_vote_rcap 

 

 Кафене

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Катрин Пиърс
Вампир
Вампир
Катрин Пиърс


Брой мнения : 406
Точки : 597001
Репутация : 42
Дата на регистрация : 28.11.2011
Години : 24
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя Ви::
Мисии, цели и задачи:

Кафене       Empty
ПисанеЗаглавие: Кафене    Кафене       Icon_minitimeПон 08 Апр 2013, 12:48

Топло кафе.. Хм..

Кафе, чай и т.н: 10 точки

Тук може да имате мисия и РП.
Върнете се в началото Go down
http://thevampirediaries.roll.tv
WHITE ANGEL
Вампир
Вампир
WHITE ANGEL


Брой мнения : 576
Точки : 591036
Репутация : 34
Дата на регистрация : 11.03.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя Ви::
Мисии, цели и задачи:

Кафене       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене    Кафене       Icon_minitimeСря 09 Окт 2013, 19:39

Беше нощ. Може би една от най-студените октомврийски нощи до сега. Вятърът духаше, ли духаше. Като че ли искаше да погуби всички същества излезли от домовете си. Тази вечер обаче и аз бях едно от тези същества. По едно време ми стана студено. А проклетият вятър продължаваше да духа. Май не го интересуваше много за мен. Наблизо се шареха разни светлинки. Явно имаше кафене наблизо. При мисълта за макар и малко време пред камина, на топлина и чаша горещо какао веднага се втурнах вътре.
 Там, там беше препълнено. Всеки викаше от някъде и за нещо. Хората бяха насядали по масите и обгърнали с дланите си чашите пиеха топли напитки. Поогледах се наоколо, но така и не успях да видя бармана. Трябваше да се размърдам и да го потърся по-обширно. Около мен мина една от сервитьорките, която носеше поднос с врели напитки. Щом ме приближи младото момиче се замая и едва не разля всичко върху себе си.
- Непохватно си, момиче, непохватно. - викнах дрезгаво по нея, а тя горката лежи на пода и се гърчи от топлите напитки. Навярно повечето щяха да и помогнат, но не и аз. Свикнала съм и на такива и тази беше просто поредната. Някои от другите сервитьорки се провикнаха и веднага и дойдоха на помощ, та и аз най-сетне намерих някоя, на която да поръчам.
Харесах си маса близо до прозореца, за жалост вече беше заета. Разбира се това не ми попречи да седна до младата госпожица, която стоеше там. Едва ли щеше да има нещо против. На масата лежаха две доста тънички менюта. Украсени с разни символи наподобяващи есенни листа.
- Да, добра украса.. - промърморих аз под носа си и повиках келнерката.
- Един горещ шоколад, моля. Ако може да е голям. Сигурно нямате, но все пак..
Погледнах дамата срещу мен, но забелязах, че не си е поръчала нищо.
- Също и.. Какво ще пиете? - обърнах се аз към момичето отсреща надявайки се да не я уплаша със зоркият си поглед.
Върнете се в началото Go down
.tatia
Първороден вампир
Първороден вампир
.tatia


Брой мнения : 3
Точки : 193921
Репутация : 0
Дата на регистрация : 06.10.2013
Години : 25

Кафене       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене    Кафене       Icon_minitimeЧет 10 Окт 2013, 14:35

Night. Beautiful night. It was so shiny, and strange everything to be like that. Maybe all of this was for Christmas? New Year? No this things were too far, well not that far, but you get what I mean. People were in a hurry, I mean, it was after midnight and at this time everybody in this town normally are in bed watching TV and eating some bullshits.
Maybe it wasn't something strange? Maybe before I just didn't recognize all this people. Maybe. I've never cared about people, they are just some kind oh healthy food for me. Ugh, that grows. It just sounded, strange in my head, and more strange when it came from my mouth.
I was walking slowly, and looking all over the place. I missed this town. I remember a lot of things from here. It was really strange to come back, after all this time. I left Mystic Falls, because all the people were so boring. But at that moment I could of see all new world in this small town, and peoples smaller souls. I've did never fill like that before. Happy? Yes, this people, and this town - they make me happy. Maybe I could of stay longer, of what I expected. Strange. I had never actually thought that something in that town will ever mean something to me.
I stopped in front of small cafe. I ran into it. I remembered it, I used to come here, years ago. But it has changed...before it was so...normal, mens were coming here to drink, and cheat on their wifes, and now it was so quiet and full of blonde girls. I sat on the first chair that I saw.
Later came a girl. Strange girl. I liked her. "One big hot chocolate... and for ugh..." said the girl and looked and me with her big eyes. "Some black coffee, no sugar. " I started to stare and the girl, she felt uncomfortable. "My name is Tatia, and yours?" I said finally with a soft voice.
Върнете се в началото Go down
WHITE ANGEL
Вампир
Вампир
WHITE ANGEL


Брой мнения : 576
Точки : 591036
Репутация : 34
Дата на регистрация : 11.03.2013
Местожителство : Мистик Фолс

Роул Плей
Най-важното за героя Ви::
Мисии, цели и задачи:

Кафене       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене    Кафене       Icon_minitimeЧет 10 Окт 2013, 16:20

Явно това момиче не беше толкова странно. Защо ли я мислех за такава?..Вечерта си продължаваше, така или иначе трябваше да се запознаем.
- Аз съм Анн. Просто Анн. Нямам фамилия. - да, това и казах стеснително. Аз имах фамилия, но не бях убедена, че е истинската ми. Умълчахме се. Трябваше някой да направи или да каже нещо. Ей, кога ще дойдат напитките ни? - провикнах се аз към края на кафенето. Изобщо не ми се чакаше каквото и да било повече. Достатъчно ми беше факта за студеното време пък и това чакане. В отговор чух само едно "скоро",което определено не ме задоволи. Още малко и щях да се развикам на минаващите хора, просто ей така без причина. Всеки втори, който минеше поглеждаше към масата ни. Какво толкова има за гледане?..попитах момичето отсреща..явно тя нямаше да каже нищо скоро. Откъм края на помещението се зададе сянка, която приближаваше. Явно това са напитките.Да, най-сетне. Грабнах моята и бях готова да отпия глътка, когато навън заваля. Времето си бушуваше, а ние си пиехме горещият шоколад. Нощта щеше да бъде дълга..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене       Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене    Кафене       Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кафене
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
The Vampire Diaries :: Фенфикшъни :: Ню Йорк-
Идете на: